درباره ستاوند

در مورد شرکت ما

شرکت ابنیه سازان ستاوند فعالیت خود را در سال 1389 با هدف ارائه‌ی خدمات مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های گوناگون فنی‌عمرانی اعم از پروژه های ساختمانی، صنعتی و  تأسیسات شهری آغاز نمود. این شرکت توانسته است با ارائه‌ی خدمات با کیفیت فنی و مهندسی به کارفرمایان معتبر جایگاه مناسبی را در بین مشاورین و پیمانکاران حوزه‌ی فنی و عمرانی کشور بخصوص در زمینه‌ی مراکز آموزشی کسب کند.
نگرش ابنیه سازان ستاوند در اجرای پروژه ها تکیه بر قابلیت‌های روز‌افزون داخلی و طراحی بهینه در جهت به حداقل رساندن هزینه‌های اجرایی و حفظ بالاترین کیفیت، بکارگیری آخرین دست آوردهای روز دنیا و نیز اعمال نظریه‌های نوین مطرح شده در مهندسی و اجرا می باشد.
این شرکت در سالهای اخیر با تمرکز بر اجرای مراکز دانشگاهی و همچنین مقاوم سازی و نوسازی فضاهای آموزشی مطابق با استانداردهای به‌روز،  تجربه و اعتبار ارزشمندی را نزد متولیان و مسئولین مراکز آموزشی کسب کرده است.
شرکت ابنیه سازان ستاوند قادر است به صورت تخصصی خدمات ارزیابی ایمنی ساختمانهای موجود در برابر زلزله و اجرای عملیات مقاوم سازی ساختمانها با حفظ اصالت ابنیه را به کارفرمایان ارائه دهد.
انجام خدمات مشاوره، طراحی و اجرای انواع ساختمانهای مسکونی، اداری و تجاری از دیگر تجربیات این شرکت در سالهای گذشته می باشد.
همچنین متخصصین ابنیه سازان ستاوند با تکیه بر دانش و نوآوری بومی، روشهایی خلاقانه برای نظارت از راه دور محیطهای کارگاهی و افزایش بهره وری نیروهای انسانی مطرح کرده اند.
شرکت ابنیه سازان ستاوند با تأکید بر جلب رضایت کارفرمایان، بهینه‌سازی مستمر در فرآیندهای ارایه ی خدمات، ارتقای کیفیت اجرای پروژه و سیستم‌های حاکم بر شرکت و حفظ محیط زیست محورهای زیر را سرلوحه‌ی عملکرد خود می داند:
1- ارتقای سطح رضایت مشتریان با اعتماد به اصل پاسخگویی و مشتری‌مداری
2- توسعه‌ی مشارکت و تقویت حس مسؤلیت‌پذیری درکارکنان در مقابل کارفرمایان و همکاران داخلی و تمامی طرف‌های ذینفع
3- بهره گیری از نیروی انسانی متعهد و متخصص وارتقای سطح دانش تخصصی و مهارتی آنها
4- بومی‌سازی و همچنین ایجاد تکنولوژی‌های نوین ساختمانی با هدف انجام سریع و بهینه پروژه‌ها با حفظ کیفیت
5- حفظ و ارتقای ایمنی و سلامت محیط کار با رعایت تمامی الزامات قانونی و سایر الزامات مرتبط با فعالیتها و فرآیندهای شرکت
6- توسعه‌ی حضور شرکت در پروژه‌های مختلف ملی و بین‌المللی، با استفاده از روش‌های مشارکتی
7- برنامه‌ریزی و اقدام منظم و مداوم به منظور پیشگیری از آلودگی‌های محیط زیست وکاهش مصرف منابع

افراد کلیدی

امید علیزادهمدیرعامل
دکترای مهندسی عمران - سازه
محمد حسین احمدیرئیس هیئت مدیره
دکترای مهندسی عمران-زلزله
نوید بشارتاجرا و محاسبات
دکترای مهندسی عمران – ژئوتکنیک
محمد یکرنگ نیاطراح و مجری سازه و مقاوم سازی
دکترای مهندسی عمران - سازه

درباره ما

شرکت ابنیه سازان ستاوند با ارائه‌ی خدمات مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های گوناگون فنی‌عمرانی به کارفرمایان معتبر توانسته است جایگاه مناسبی را در بین مشاورین و پیمانکاران حوزه‌ی فنی و عمرانی کشور بخصوص در زمینه‌ی مراکز آموزشی کسب کند. 

ساعات اداری

شرکت ابنیه سازان ستاوند در ایام هفته پاسخگوی شما می باشد:

  • شنبه تا چهارشنبه: ٨:٣٠ الی ١٧:٠٠ 
  • پنجشنبه:٨:٣٠ الی ١٢:٣٠