• تلفن: 021-53884
  • ایمیل: info@setavandco.com
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

درباره ما

شرکت ابنیه سازان ستاوند


شرکت ابنیه سازان ستاوند فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه‌ی خدمات مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های گوناگون فنی‌عمرانی اعم از پروژه های ساختمانی، صنعتی و  تأسیسات شهری آغاز نمود. این شرکت توانسته است با ارائه‌ی خدمات با کیفیت فنی و مهندسی به کارفرمایان معتبر جایگاه مناسبی را در بین مشاورین و پیمانکاران حوزه‌ی فنی و عمرانی کشور بخصوص در زمینه‌ی مراکز آموزشی کسب کند.

نگرش ابنیه سازان ستاوند در اجرای پروژه ها تکیه بر قابلیت‌های روز‌افزون داخلی و طراحی بهینه در جهت به حداقل رساندن هزینه‌های اجرایی و حفظ بالاترین کیفیت، بکارگیری آخرین دست آوردهای روز دنیا و نیز اعمال نظریه‌های نوین مطرح شده در مهندسی و اجرا می باشد.

این شرکت در سالهای اخیر با تمرکز بر اجرای مراکز دانشگاهی و همچنین مقاوم سازی و نوسازی فضاهای آموزشی مطابق با استانداردهای به‌روز،  تجربه و اعتبار ارزشمندی را نزد متولیان و مسئولین مراکز آموزشی کسب کرده است.

شرکت ابنیه سازان ستاوند قادر است به صورت تخصصی خدمات ارزیابی ایمنی ساختمانهای موجود در برابر زلزله و اجرای عملیات مقاوم سازی ساختمانها با حفظ اصالت ابنیه را به کارفرمایان ارائه دهد.

انجام خدمات مشاوره، طراحی و اجرای انواع ساختمانهای مسکونی، اداری و تجاری از دیگر تجربیات این شرکت در سالهای گذشته می باشد.

همچنین متخصصین ابنیه سازان ستاوند با تکیه بر دانش و نوآوری بومی، روشهایی خلاقانه برای نظارت از راه دور محیطهای کارگاهی و افزایش بهره وری نیروهای انسانی مطرح کرده اند.

شرکت ابنیه سازان ستاوند با تأکید بر جلب رضایت کارفرمایان، بهینه‌سازی مستمر در فرآیندهای ارایه ی خدمات، ارتقای کیفیت اجرای پروژه و سیستم‌های حاکم بر شرکت و حفظ محیط زیست محورهای زیر را سرلوحه‌ی عملکرد خود می داند:

۱- ارتقای سطح رضایت مشتریان با اعتماد به اصل پاسخگویی و مشتری‌مداری

۲- توسعه‌ی مشارکت و تقویت حس مسؤلیت‌پذیری درکارکنان در مقابل کارفرمایان و همکاران داخلی و تمامی طرف‌های ذینفع

۳- بهره گیری از نیروی انسانی متعهد و متخصص وارتقای سطح دانش تخصصی و مهارتی آنها

۴- بومی‌سازی و همچنین ایجاد تکنولوژی‌های نوین ساختمانی با هدف انجام سریع و بهینه پروژه‌ها با حفظ کیفیت

۵- حفظ و ارتقای ایمنی و سلامت محیط کار با رعایت تمامی الزامات قانونی و سایر الزامات مرتبط با فعالیتها و فرآیندهای شرکت

۶- توسعه‌ی حضور شرکت در پروژه‌های مختلف ملی و بین‌المللی، با استفاده از روش‌های مشارکتی

۷- برنامه‌ریزی و اقدام منظم و مداوم به منظور پیشگیری از آلودگی‌های محیط زیست وکاهش مصرف منابع

بخشی از افتخارات شرکت

تیم اجرایی ستاوند

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱

شغل ۱۱