• تلفن: 021-53884
  • ایمیل: info@setavandco.com
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

درباره ما

شرکت ابنیه سازان ستاوند


شرکت ابنیه سازان ستاوند فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه‌ی خدمات مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های گوناگون فنی‌عمرانی اعم از پروژه های ساختمانی، صنعتی و  تأسیسات شهری آغاز نمود. این شرکت توانسته است با ارائه‌ی خدمات با کیفیت فنی و مهندسی به کارفرمایان معتبر جایگاه مناسبی را در بین مشاورین و پیمانکاران حوزه‌ی فنی و عمرانی کشور بخصوص در زمینه‌ی مراکز آموزشی کسب کند.

نگرش ابنیه سازان ستاوند در اجرای پروژه ها تکیه بر قابلیت‌های روز‌افزون داخلی و طراحی بهینه در جهت به حداقل رساندن هزینه‌های اجرایی و حفظ بالاترین کیفیت، بکارگیری آخرین دست آوردهای روز دنیا و نیز اعمال نظریه‌های نوین مطرح شده در مهندسی و اجرا می باشد.

این شرکت در سالهای اخیر با تمرکز بر اجرای مراکز دانشگاهی و همچنین مقاوم سازی و نوسازی فضاهای آموزشی مطابق با استانداردهای به‌روز،  تجربه و اعتبار ارزشمندی را نزد متولیان و مسئولین مراکز آموزشی کسب کرده است.

شرکت ابنیه سازان ستاوند قادر است به صورت تخصصی خدمات ارزیابی ایمنی ساختمانهای موجود در برابر زلزله و اجرای عملیات مقاوم سازی ساختمانها با حفظ اصالت ابنیه را به کارفرمایان ارائه دهد.

انجام خدمات مشاوره، طراحی و اجرای انواع ساختمانهای مسکونی، اداری و تجاری از دیگر تجربیات این شرکت در سالهای گذشته می باشد.

همچنین متخصصین ابنیه سازان ستاوند با تکیه بر دانش و نوآوری بومی، روشهایی خلاقانه برای نظارت از راه دور محیطهای کارگاهی و افزایش بهره وری نیروهای انسانی مطرح کرده اند.

شرکت ابنیه سازان ستاوند با تأکید بر جلب رضایت کارفرمایان، بهینه‌سازی مستمر در فرآیندهای ارایه ی خدمات، ارتقای کیفیت اجرای پروژه و سیستم‌های حاکم بر شرکت و حفظ محیط زیست محورهای زیر را سرلوحه‌ی عملکرد خود می داند:

۱- ارتقای سطح رضایت مشتریان با اعتماد به اصل پاسخگویی و مشتری‌مداری

۲- توسعه‌ی مشارکت و تقویت حس مسؤلیت‌پذیری درکارکنان در مقابل کارفرمایان و همکاران داخلی و تمامی طرف‌های ذینفع

۳- بهره گیری از نیروی انسانی متعهد و متخصص وارتقای سطح دانش تخصصی و مهارتی آنها

۴- بومی‌سازی و همچنین ایجاد تکنولوژی‌های نوین ساختمانی با هدف انجام سریع و بهینه پروژه‌ها با حفظ کیفیت

۵- حفظ و ارتقای ایمنی و سلامت محیط کار با رعایت تمامی الزامات قانونی و سایر الزامات مرتبط با فعالیتها و فرآیندهای شرکت

۶- توسعه‌ی حضور شرکت در پروژه‌های مختلف ملی و بین‌المللی، با استفاده از روش‌های مشارکتی

۷- برنامه‌ریزی و اقدام منظم و مداوم به منظور پیشگیری از آلودگی‌های محیط زیست وکاهش مصرف منابع

بخشی از افتخارات شرکت