• تلفن: 021-53884
  • ایمیل: info@setavandco.com
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

حوزه های فعالیت

مشارکت در ساخت

یکی از قراردادهایی که بین مالک و پیمانکار به عنوان سرمایه گذار و سازنده در پروژه ساخت منعقد می شود قرارداد مشارکت در ساخت است. این قرارداد در واقع جز قراردادهای مدنی دسته بندی می شود. در این قرار مالک و سرمایه سرمایه گذار طبق توافق انجام شده ای، در یک پروژه ساخت شریک شده […]

اطلاعات بیشتر

طراحی، اجرا و بازسازی محیط های آموزشی

محیط های آموزشی یکی از مهم ترین موضوعات در حوزه طراحی و معماری است. طراحی یک فضای آموزشی به مقطع و عملکرد آن فضا بستگی دارد تا ضرورت ها و نیازهای آن فضا با توجه به عملکردشان در نظر گرفته شود. معمولا معماری و طراحی داخلی  محیط های آموزشی به طراحی و دکوراسیون داخای مدارس، دانشگاه های آزاد و غیر انتفاعی یا موسسات آموزشی مهدکودک ها و کلاس های آموزشی تقسیم می شوند. هر کدام از فضاهای آموزشی دارای اصول طراحی و ضوابط متفاوت و متنوعی است.

اطلاعات بیشتر

طراحی و اجرای مقاوم سازی ساختمان

ما ایران با توجه به موقعیت جغرافیائی، همواره دستخوش بلایای طبیعی و حوداث بی­شماری نظیر زلزله بوده است. در سالهای اخیر به طور متوسط هر پنج سال یک زمین­‌لرزه پرآسیب در نقطه‌ای از کشور رخ داده است و در حال حاضر ایران در صدر کشورهایی قرار دارد که وقوع زلزله در آن با تلفات جانی بالا همراه است.

اطلاعات بیشتر

طراحی و اجرای ساختمان

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
اطلاعات بیشتر

خدمات واقعیت مجازی در معماری

واقعیت مجازی یا VR فناوری است که به کمک آن مرز بین دنیای واقعی و مجازی به کمترین حالت ممکن می­رسد. واقعیت مجازی بوسیله کامپیوتر فضایی را ایجاد می­کند که بطور قابل محسوسی از لحاظ ابعاد و اندازه و تصویر و رنگ و صدا به دنیای واقعی شباهت دارد. معروفترین ابزارهایی که از این تکنولوژی استفاده می­کنند هدست­های واقعیت مجازی هستند که تصاویر را بصورت سه بعدی و نزدیک به واقعیت در اختیار کاربر قرار می­دهند.

اطلاعات بیشتر

تحقیق و توسعه صنعت ساختمان سازی سریع الاحداث

این شرکت با استفاده از متریال­ های متداول و روش ­های اجرایی جدید، سعی بر آن دارد که ساختمان­ هایی مطابق با سلیقه کارفرما در هر متراژ و امکان مانور هرگونه تغییرات در معماری فضای داخلی احداث کند که مزیت قابل توجه آن­ها، استفاده بیشتر از عمر مفید ساختمان است که تنها با انجام سریع عملیات ساخت و ساز ممکن است.

اطلاعات بیشتر

معماری و طراحی داخلی

انسان ها همواره بدنبال بوجود آوردن مکانی مناسب بعنوان سرپناه بوده اند. در دوره کنونی این فضا با توجه به نیازهای متفاوت امروزی دستخوش تغییراتی اساسی گردیده است. این فضا علاوه بر رفع نیازهای ساکنان آن باید محیطی باشد که بتواند حس آرامش و راحتی را نیز تامین کند. برای ایجاد محیطی با چنین شرایط نیاز به طراحی و معماری مناسب و دقیق است. این طراحی و معماری به همراه دکوراسیون مناسب هم نیازهای ابتدایی انسان چون سرپناه و فضای زندگی و هم نیازهای ثانویه چون حس آرامش و راحتی را تامین نماید.

اطلاعات بیشتر