بازدید مدیران شرکت ابنیه سازان ستاوند از کارخانه تولیدی شرکت مهرتام تدبير پيشرو
06
دی

بازدید مدیران شرکت ابنیه سازان ستاوند از کارخانه تولیدی شرکت مهرتام تدبير پيشرو

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی شرکت ابنیه سازان ستاوند، روز دوشنبه ششم دیماه مدیران شرکت ابنیه سازان ستاوند به همراه جناب آقای دکتر شریعتی نیاسر از خط تولید کارخانه ی تولیدی شرکت مهرتام تدبير پيشرو بازدید به عمل آوردند.

شرکت مهرتام تدبير پيشرو یک شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران است که در حوزه بازیافت پاکت های مواد غذایی و تولید خمیر کاغذ فعالیت دارد. خمیری که می تواند جایگزین خمیرهای وارداتی در کارخانه ها شود.

متخصصان شرکت مهرتام تدبير پيشرو در گفتگو با روابط عمومی شرکت ابنیه سازان ستاوند: این ضایعات حاوی خمیر الیاف بلند هستند که مورد نیاز صنایع کاغذ سازی کشور است، و ما این خمیر را تولید می کنیم. طراحی و فرمولاسیون این خمیر کاغذی کاملا بومی است و محصول نهایی به صورت کاغذهای مقوایی و پوشش های سقفی مستحکم ارائه میشود. از مزیت های برتر پوشش های سقفی تولید شده از این نوع خمیرهای کاغذی نسبت به انواع پلاستیکی آن میتوان استحکام بالاتر در برابر نور خورشید و اشعه های UV و همین طور شکنندگی پایین و انعطاف پذیری بالای آن تحت فشار و بار را نام برد.

متخصصان این شرکت تولیدی از برنامه های بعدی خود درخصوص تهیه مواد اولیه به غیر از ضایعات کارخانه های تولیدی مثل تولید شیر و آبمیوه، و جمع آوری ضایعات از سطح شهر به کمک شهرداری ها و افزایش مقیاس تولیدات شرکت خبر دادند.

در این بازدید روند تولید کالاهای این شرکت در حوزه پوشش های سقفی بررسی شد و مقرر گردید زمینه های همکاری متقابل میان دو شرکت فراهم گردد.