اهداف و چشم اندازها

شرکت ابنیه سازان ستاوند در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه ارائه‌ ی خدمات مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌ های ساختمانی و صنعتی آغاز نمود. این شرکت توانسته است با ارائه‌ ی خدمات با کیفیت فنی و مهندسی به کارفرمایان معتبر جایگاه مناسبی را در بین مشاورین و پیمانکاران حوزه‌ ی فنی و عمرانی کشور کسب کند.

نگرش ابنیه سازان ستاوند در اجرای پروژه ها تکیه بر قابلیت‌ های روز‌افزون داخلی و طراحی بهینه در جهت به حداقل رساندن هزینه‌ های اجرایی و حفظ بالاترین کیفیت، بکارگیری آخرین دست آوردهای روز دنیا و نیز اعمال نظریه‌ های نوین مطرح شده در مهندسی و اجرا می باشد.

این شرکت در سالهای اخیر با تمرکز بر اجرا، مقاوم سازی و نوسازی فضاهای آموزشی مطابق با استانداردهای به‌ روز، تجربه و اعتبار ارزشمندی را نزد متولیان و مسئولین مراکز آموزشی کسب کرده است.

شرکت ابنیه سازان ستاوند قادر است به صورت تخصصی خدمات ارزیابی ایمنی ساختمان­های موجود در برابر زلزله و اجرای عملیات مقاوم سازی ساختمان­ ها با حفظ اصالت ابنیه را به کارفرمایان ارائه دهد.

همچنین مهندسین ابنیه سازان ستاوند با تکیه بر دانش و روشهایی خلاقانه و به کمک اینترنت اشیا پلتفرم های هوشمندسازی زندگی و کارگاهی را ارائه کردند. به کمک این پلتفرم ها نظارت و کنترل محیط خانه و کارگاه از راه دور ممکن می­گردد که موجب تامین بیشتر امنیت خانه و همچنین افزایش ایمنی و بهره وری در کارگاه های ساختمانی می­شود.

از دیگر خدمات مجموعه ابنیه سازان ستاوند، ساختمان های سریع الاحداث می باشد. مهندسین و متخصصین این مجموعه با استفاده از دانش خود، ایده ساخت سریع ساختمان را مطرح کردند که میتوان به کمک این ایده، طراحی و ساخت ساختمان های متداول را در زمان بسیار کوتاهتری انجام داد.  

شرکت ابنیه سازان ستاوند با تأکید بر جلب رضایت کارفرمایان، بهینه‌ سازی مستمر در فرآیندهای ارائه ی خدمات، ارتقای کیفیت اجرای پروژه و سیستم‌ های حاکم بر شرکت و حفظ محیط زیست محورهای زیر را سرلوحه‌ ی عملکرد خود می داند:

۱- ارتقای سطح رضایت مشتریان با اعتماد به اصل پاسخگویی و مشتری ‌مداری

۲- توسعه‌ ی مشارکت و تقویت حس مسؤلیت‌ پذیری در کارکنان در مقابل کارفرمایان و همکاران داخلی و تمامی طرف‌ های ذینفع

۳- بهره گیری از نیروی انسانی متعهد و متخصص و ارتقای سطح دانش تخصصی و مهارتی آنها

۴- بومی‌ سازی و همچنین ایجاد تکنولوژی‌ های نوین ساختمانی با هدف انجام سریع و بهینه پروژه‌ ها با حفظ کیفیت

۵- حفظ و ارتقای ایمنی و سلامت محیط کار با رعایت تمامی الزامات قانونی و سایر الزامات مرتبط با فعالیتها و فرآیندهای شرکت

۶- توسعه‌ ی حضور شرکت در پروژه‌ های مختلف ملی و بین‌ المللی، با استفاده از روش‌ های مشارکتی

۷- برنامه‌ ریزی و اقدام منظم و مداوم به منظور پیشگیری از آلودگی‌ های محیط زیست و کاهش مصرف منابع