پیمانکاری ابنیه

اولین تخصص ما در ابنیه سازان ستاوند ارایه خدمات پیمانکاری ابنیه می باشد.

اجرای تمامی مراحل انواع ساختمان بدون محدودیت، از جمله اجرای مراکز آموزشی، ساختمانهای اداری، تجاری و آپارتمانها و مجتمع های مسکونی مطابق با استانداردها و سلایق کارفرمایان توسط مهندسین مجرب ما صورت می گیرد.

این شرکت با کسب تجربیات ارزشمند در جهت پاسخگویی به نیاز کارفرمایان، پروژه های پیمانکاری را در قالب قراردادهای مختلف شامل قرارداد پیمانکاری، پیمان مدیریت و طرح و ساخت به اجرا میگذارد.

در اجرای پروژه ها معیارهای زیر در دستور کار متخصصین و مجریان شرکت قراردارد:

  • بکارگیری مناسبترین و بهینه ترین روشهای اجرای ساختمان متناسب با ویژگی‌های هر پروژه
  • برنامه ریزی دقیق زمانی و مالی، و تمرکز بر به حداقل رساندن آنها با حفظ کیفیت و استانداردهای مربوطه
  • اعمال نظرات و خواسته های کارفرما با حفظ چارچوبهای فنی و مهندسی
  • آینده نگری و پیش بینی نیازهای کارفرما در طول بهره برداری از ابنیه و ارتقای کیفیت اجرا به منظور پاسخگویی به این نیازها

ابنیه سازان ستاوند در سالهای اخیر همگام با اجرای سایر انواع  ابنیه، تمرکز ویژه‌ی خود را بر اجرای مراکز آموزشی در نقاط مختلف کشور قرارداده است و توانسته با رعایت معیارهای ذکر شده و ارایه‌ی خدمات تخصصی اعتبار ارزشمندی را در بین مجریان این دسته از ابنیه کسب کند.

علاوه بر اینها شرکت ابنیه سازان ستاوند در نظر دارد در آینده‌ی نزدیک پیاده سازی نظارت کارگاهی از راه دور، مدیریت پروژه از راه دور و بهینه سازی روندهای اجرایی به کمک تکنولوژی‌های شناسایی و ارزیابی فعالیتها در محیط کارگاه را به مجریان و ناظران ساختمان ارایه دهد.


درباره ما

شرکت ابنیه سازان ستاوند با ارائه‌ی خدمات مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های گوناگون فنی‌عمرانی به کارفرمایان معتبر توانسته است جایگاه مناسبی را در بین مشاورین و پیمانکاران حوزه‌ی فنی و عمرانی کشور بخصوص در زمینه‌ی مراکز آموزشی کسب کند. 

ساعات اداری

شرکت ابنیه سازان ستاوند در ایام هفته پاسخگوی شما می باشد:

  • شنبه تا چهارشنبه: ٨:٣٠ الی ١٧:٠٠ 
  • پنجشنبه:٨:٣٠ الی ١٢:٣٠